Stáhněte si ukázku z ebooku na konci stránky

Toužíte svobodně cestovat?
Chcete si zajet, kam se vám zlíbí?

Jestliže jste odpověděli ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Je to možné a s tímto ebookem i jednoduché a pohodlné. 

Využijte čtyři roky mých zkušeností na cestách obytňákem a ušetřete si námahu, čas i peníze.

Toužíte zažít dobrodružnou dovolenou?

Proto jsem se rozhodla napsat tohoto průvodce. Chtěla jsem sdílet vlastní zkušenosti z cest a pomoci vám hlavně do začátku.

Čerpejte z mých čtyřletých zkušeností na cestách vanem a ušetřete si námahu, čas i peníze.

Buďte v obytňáku jako doma

Vychytávky na cesty krátké i dlouhé

Inspirujte se vychytávkami a vybavte si váš obytňák, abyste se v něm cítili jako doma na cestách krátkých i dlouhých.

Co se v ebooku dozvíte?

Ebook obsahuje 13 kapitol, kde naleznete nejen:

Jak se stanete energeticky soběstační

Ukážu vám, kde si všude můžete baterii dobít, abyste měli elektřinu. A také jak si můžete zařídit, aby se vám baterie sama dobíjela a vy jste byli soběstační.

Jak lehce vyřešíte na cestách mytí a praní

Vyberte si ze spousty možností, jak se můžete na cestách umýt či si vyprat.

Jak si nejlépe uchováte potraviny a na čem je uvaříte

Dozvíte se, jak nejlépe uchovávat potraviny, i když nemáte ledničku a jak si zařídit kuchyni. A to včetně tipů na nákupy potravin i karavanového vybavení v zahraničí, pokud vám bude něco na cestách chybět.

Kam můžete vyrazit

Poradím vám, kde si skvěle užijete dovolenou s obytňákem a to včetně informací o parkování, kempech i dopravní situaci.

Kde zaparkujete na noc

Dozvíte se, jak najdete vhodné místo na přespání snadno a jednoduše, ať jste kdekoli.

Kde všude můžete načepovat vodu

Bez vody se na cestách neobejdete. Ukážu vám, kde všude můžete načepovat vodu a nejlépe zadarmo.

Ebook je určen pro vás, pokud:

Ebook NENÍ pro vás, pokud:

Bonusy

14denní garance vrácení peněz

Garantuji vám 100% spokojenost. V případě, že ebook nenaplní vaše očekávání, tak můžete využít 14 denní garanci vrácení peněz.

Seznam na cesty s obytňákem

Seznam obsahuje celkem 13 kategorií na 17 stranách, kde naleznete úplně vše, co si sbalit na cesty od osobních věcí až po kompletní vybavení obytňáku.

K Seznamu na cesty získáte i černobílou verzi bez pozadí, abyste si Seznam mohli i vytisknout  (bez spotřeby toneru) a zaškrtávat v něm.

10% sleva na půjčení obytné dodávky

K ebooku dostanete také slevový poukaz s 10 % slevou na půjčení obytné dodávky u OneSurfVan.

Takže se vám celá cena ebooku vrátí zpět při půjčení dodávky již od 3 dnů.

Reference

E-book jsem přečetla jedním dechem. Mé očekávání splnil nad rámec, protože jsem se dozvěděla, kde přesně začít, kam vyrazit a konkrétní tipy od toho, kde prát až po to, kde si dojít na WC. Doporučila bych ho všem, kteří tápají, kde začít a neví, co vše budou potřebovat.
Štěpánka Vernerová
majitelka soukromé ekologické školky
Naďa alias Caravan Girl ve svém průvodci shrnuje opravdu všechno, co potřebujete vědět, když se chcete vydat na cesty karavanem nebo autem. Dozvíte se spoustu užitečných tipů a triků. Líbí se mi, jakým způsobem Naďa své zkušenosti předává dál – nenásilně, polopaticky a nevynechává jediný detail. Vše je praktické a užitečné. Já jako karavanový neználek jsem prožívala na každé páté stránce nějaký „aha moment“.
Vendula Kratochvílová
cestovatelka, autorka projektu Já, expat (www.ja-expat.cz)
Srozumitelně a přehledně napsaný ebook nabitý informacemi, které vám ušetří spoustu peněz a času pokud chcete vyrazit na cesty s karavanem nebo autem. Zejména na cesty do Španělska nebo Francie, zde najdete spoustu užitečných praktických rad, které byste jinak těžce a složitě vyhledávali. Nejvíce oceňuji, že mi tento ebook ušetřil svými skvělými radami spoustu času a na cestách i peněz.
Magda Jedličková
autorka ebooku Příručka k vaší přírodní domácnosti (www.magdajedlicka.cz)
Děkuji za publikaci, je skvělá. Přestože karavanismu fandím už roky, některé věci mě nenapadly.
Vladimír R.
spolumajitel hotelu
Kdo rádi cestujete, tak doporučuji tento eBook přečíst, protože je v něm spoustu praktických rad, informací a tipů jak cestovat karavanem. Ať už je to ohledně vody, elektřiny, toalety, topení atd. Je to můj sen mít domov stále sebou a poznávat různé krajiny a kultury. Velká inspirace... 🙂
Monika Kudelová
autorka projektu Slunce v srdci (www.sluncevsrdci.cz)
"Tahle holka se vyzná..." To je to první, co Vás napadne, když čtete Nadinu knihu. Já sama miluju cestování, jsem však batůžkář, takže to, co jsem četla s největším zaujetím, byla především technická část (elektřina, voda, WC). Myslím si však, že jsem zde dostala přesně ten typ informací, které do začátku potřebuje každý v "caravan life" znát. To, co jsem na knize také ocenila, byla stručnost a přesto funkčnost. Kniha je totiž opravdu průvodce - dostanete základní přehled a tipy a na detaily se pak už doptáváte přímo Nadi nebo využíváte podpůrnou skupinu na FB. Tak přeji, ať kniha dobře slouží a Vy máte možnost si tak plnit své cestovatelské sny 🙂
Lenka Konečná
Counceling & Průvodce seberozvojem (www.lenka-konecna.cz)
Ahoj Nadi, děkuji Ti za tvůj ebook. Bylo to pro mne osvěžující čtení, které mi připomnělo mé dřívější cesty po Evropě. To, co mi příjde opravdu skvělé, je praktičnost ebooku. Je to důvod, proč se k ebooku vrátím až se zase vydám na cestu, možná karavanem. Ukázala jsem totiž ebook svému muži a ten hned inspirován začal hledat obytná auta z druhé ruky na prodej. Děkuji taky za poslední kapitolu o ekologii, která mi přijde nesmírně důležitá. Ačkoliv jsem cestovatelka, stopařka, spoustu věcí o kterých píšeš jsem neznala. Cestování nejen karavanem zdar.
Jana Jánová
koučka (janajanova.cz)

Nahlédněte do ebooku

Stáhněte si 22str. ukázku z ebooku

Vyražte na cesty už teď

Objednejte si ebook nyní a získejte k tomu tyto BONUSY:

Ebook V obytňáku jako doma koupíte za 490 Kč, což vás vyjde mnohem méně než jedna noc v kempu pro dva. Investice do ebooku se vám mnohonásobně vrátí zpět. Už jen kolik ušetříte za noci v kempech, za placené parkování, za vodu na cestách, nabíjení elektřiny, mytí…

Shrnuji v průvodci čtyři roky mých zkušeností na cestách vanem, díky kterým si ušetříte nejen námahu a starosti, ale také i spousty peněz.

Na ebook máte 14denní garanci vrácení peněz, pokud ebook nenaplní vaše očekávání.

A k ebooku také získáte tyto bonusy:

To vše za 490 Kč