Toužíte zažít dobrodružnou dovolenou?

Ale nevíte, co vše si sbalit s sebou na cesty?

Proto jsem sepsala praktický Seznam na cesty s obytňákem, který vám s tím pomůže. S tímto Seznamem se snadno a rychle sbalíte a na nic nezapomenete. Najdete v něm nejen osobní věci jako oblečení a kosmetiku, ale také celé vybavení obytňáku včetně kuchyňského vybavení.

Seznam na cesty s obytňákem

Vše, co si potřebujete sbalit s sebou na cesty s obytňákem

Láká vás vyjet na cesty s obytňákem ale nevíte, co vše si sbalit s sebou? S tímto seznamem na nic nezapomenete.

Co vše obsahuje Seznam na cesty?

Seznam na cesty obsahuje celkem 13 kategorií na 17 stranách, kde naleznete úplně vše, od osobních věcí až po kompletní vybavení obytňáku.

Co získáte díky Seznamu na cesty?

Bonus

Černobílá verze k vytištění

K Seznamu na cesty získáte i černobílou verzi bez pozadí, abyste si Seznam mohli i vytisknout  (bez spotřeby toneru) a zaškrtávat v něm.

Reference

Znáte to, jak máte ráno vyjet na cestu, kolem vás lítají děti a nervózní manžel a vy prostě nemáte zabaleno a rychle hledáte na internetu nějaké seznamy, které by vám pomohly. Jenže každý je nějaký jiný, žádný není kompletní a navíc nesplňuje vaší podmínku na cestu s obytňákem. Tento skvělý seznam od Nadi vám ušetří nejen práci, čas, ale hlavně nervy. Je v něm všechno pěkně na jednom místě, hezky rozděleno do kategorií. Stačí si seznam vytisknout a pak už jen postupně odškrtávat. Navíc v seznamu je opravdu vše co budete potřebovat, takže vaše pohodová dovolená může klidně začít.
Magda Jedličková
autorka ebooku Příručka k vaší přírodní domácnosti (www.magdajedlicka.cz)
Jupí, konečně jsem našla někoho, kdo za mě napsal kompletní seznam věcí na cesty (a nejen karavanem). Před každou cestou jsem si vždy psala znovu a znovu nový seznam. Teď už nemusím, stačí jen vytisknout - a balit 🙂
Zdeňka Pospíšilová
Hravá máma v Austrálii (www.dnysesarou.cz)
Seznam je skvělý pomocník, díky němuž nenecháte polovinu důležitých věcí doma. Jednoduchý, přehledný, s možností doplnění o individuální nezbytnosti dle vlastního uvážení. Je skvělé, že si díky němu sbalíte, to co je opravdu důležité a naopak sebou nebudete tahat zbytečnosti.
Zuzana Urbánková
autorka ebooku Z deníku šílené matky (www.zuzana-urbankova.cz)

Sbalte si vše rychle a jednoduše a vyražte na cesty už teď

Objednejte si Seznam na cesty nyní a získejte jako BONUS černobílou verzi Seznamu na cesty vhodnou k vytištění

Seznam na cesty s obytňákem koupíte za 99 Kč nebo jej můžete dostat jako dárek k příručce V obytňáku jako doma  či k nové příručce Jak se připravit na dlouhou cestu do zahraničí.

Cestuji vanem už čtyři roky. Teď se s vámi dělím o seznam, podle kterého jsem se balila i na roční cestu. A vy díky němu ušetříte námahu a čas při balení a také nezapomenete na nic důležitého.

K tomu, aby se vám podle něj dobře balilo, tak dostanete i bonus v podobě černobílé verze pro tisk.

Dohromady za 99 Kč